Materace BASIC

Materac piankowy, miękki, twardy, dla dzieci, zdrowotny, dla par
Materac FLEXI BASICMaterac FLEXI STANDARDMaterac FLEXI HARD
 Miękki H1Twardy H3Bardzo twardy H4
pianka poliuretanowa T18pianka poliuretanowa o gramaturze T25pianka poliuretanowa o gramaturze T35
Przeznaczony dla dzieci i dorosłychPrzeznaczony dla dorosłych i dzieci od 3 latPrzeznaczony dla dorosłych

Materace piankowe FLEXI, cechuje wysoka trwałość i odporność na działanie bodźców chemicznych, oraz fizycznych.
Użyta do produkcji pianka jest odpowiednia dla osób cierpiących na alergie, ponadto dostosowuje się do kształtu ciała, gwarantując właściwe rozłożenie ciężaru ciała na materacu. Właściwości pianki poliuretanowej odpowiadają za dobrą cyrkulację powietrza. Polecany dla osób z nadpotliwością.
Materac FLEXI jest odpowiedni także do stelaży regulowanych. Materac dostępny jest w każdym rozmiarze.

materac piankowy produkcja producent materacy fabryka
Materac AIRMAX SOFTMaterac AIRMAX HARD
Miękki H1Twardy H3
pianka poliuretanowa T18pianka poliuretanowa T30
Przeznaczony dla dzieci i dorosłychPrzeznaczony dla dorosłych i dzieci od 3 lat

Model AIRMAX, jest modelem powstałym z zastosowaniem naszej najnowszej technologii AIRLY. Tysiące mikrokomórek tworzy jednolitą warstwę pianki, a otwory nadają idealną wentylację i hamują rozwój drobnoustrojów, dzięki temu wspaniale sprawdzi się przy osobach mających problemy z alergią. Technologia zastosowana w naszych materacach charakteryzuje się ogromną trwałością, przewiewnością i sprężystością. Specjalna technika dziurkowania pianki pozwala na uzyskanie niesamowitej elastyczności i przewiewności. Otwory idealnie wentylują wnętrze materaca a dzięki temu hamują rozwój drobnoustrojów, pleśni oraz grzybów.

Materac piankowy flexi kokos. Dwustronny materac, twardsza strona zawierająca płytę kokosową. Polski Producent materacy
Materac FLEXI z kokosemMaterac STANDARD z kokosemMaterac Bardzo Twardy z kokosem
Miękki H1 ora H2/H3Średnio twardy H2 oraz H3Twardy H4
pianka poliuretanowa T18pianka poliuretanowa o gramaturze T25pianka poliuretanowa o gramaturze T35
Przeznaczony dla dorosłych, osób starszych oraz dzieci od 3 latPrzeznaczony dla dzieci, dorosłych jak i osób starszychPrzeznaczony dla dorosłych, starszych dzieci i młodzieży (od 16 roku życia)

Model materaca piankowego z dodatkiem komponentu w formie maty kokosowej wpływa na powstanie materaca dwustronnego. Materac posiada dwa stopnie twardości w zależności od strony na której się śpi – dzięki temu można go jeszcze bardziej dostosować do osobistych preferencji. Materac zapewnia optymalne ułożenie ciała na materacu. Cechuje się dużą trwałością, dzięki lateksowej macie kokosowej dającej usztywnienie i wzmocnienie.

Jest to model Lato Zima – w lecie warto spać na stronie z kokosem z uwagi na przewiewność i neutralizowanie potu, natomiast w zimie polecane jest spanie na stronie bez kokosu z uwagi na przytulny charakter.

Materac FLEXI LATIMaterac STANDARD LATI Materac HARD LATI
Miękki H1Średnio twardy H3Twardy H4
pianka poliuretanowa T18pianka poliuretanowa T25pianka poliuretanowa T30
Przeznaczony dla dorosłych oraz dzieci powyżej 3 roku życiaPrzeznaczony dla dorosłych i dzieci od 7 roku życiaPrzeznaczony dla dorosłych oraz starszych dzieci

Materac Flexi Lati to dwustronny materac z wkładem piankowym. Jest to materac hipoalergiczny. Lateks chroni materac przed wchłanianiem wilgoci, kurzu oraz roztoczy. Ze względu na swoje właściwości polecany szczególnie osobom cierpiącym na alergie. Lateks dzięki swojej porowatej strukturze jest niezwykle przewiewny i elastyczny, dzięki czumu nie odkształca się pod wpływem ciężaru – można go polecić osobom spędzającym dużo czasu w łóżku, ponieważ przeciwdziała powstawaniu odleżyn. Dodatkowo pomaga utrzymać sprężystość materaca.

Materac piankowy flexi hr
Materac FLEXI HR Materac STANDARD HRMaterac HARD HR
Miękki H1Średnio twardy H2/H3Średnio twardy H2/H3
pianka poliuretanowa T18pianka poliuretanowa T25pianka poliuretanowa T35
Przeznaczony osób starszych, długotrwale leżących, z bólem kręgosłupa, dzieci od 3 latPrzeznaczony dla osób starszych, długotrwale leżących
oraz dzieci od 3 lat
Przeznaczony dla dorosłych, a przede wszystkim dla osób starszych

Pianka poliuretanowa typu HR jest to pianka wysoko elastyczna. Jest to pianka o zwiększonej sprężystości i wytrzymałości. Posiada nieregularną strukturę, ponieważ zbudowana jest z milionów pęcherzyków co daje możliwość perfekcyjnego dopasowania materaca do anatomicznego kształtu ciała, gwarantując przyjemny komfort snu.

Pianka HR jest doskonale wentylowana – stała cyrkulacja powietrza uniemożliwia rozwój wszelkiej pleśni i grzybów. Jest to materac przeznaczony dla alergików.

flexi visco
Materac FLEXI VISCOMaterac STANDARD VISCOMaterac HARD VISCO
Miękki H1Średnio twardy H2/H3Twardy H4
pianka poliuretanowa T18pianka poliuretanowa T25pianka poliuretanowa T35
Przeznaczony dla osób starszych, długotrwale leżących oraz dzieci od 3 latPrzeznaczony dla dzieci, młodzieży, dorosłych oraz
osób starszych
Przeznaczony dla dorosłych oraz
osób starszych, z problemami skórnymi, odleżynami, z problemami z krążeniem
oraz z problemami z kręgosłupem

Materac z pianką visco, zawiera element materaca wyprodukowany na bazie poliuretanu, natomiast został dodatkowo wzbogacony o środki zapewniające odpowiednią sprężystość. Dzięki czemu pod wpływem temperatury ciała, następuje jego nietrwałe odkształcenie. Jego kształt dostosuje się do kształtu ciała, więc będzie przylegał idealnie. Pianka ta w bardzo dobry sposób zapobiega powstawaniu odleżyn, dlatego pierwotnym zastosowaniem pianki była profilaktyka osób obłożnie chorych.