Materace PREMIUM

Materac FLEXI SUPREME VISCOMaterac STANDARD SUPEREME VISCO Materac HARD SUPEREME VISCO
Miękki H1/H2Średnio twardy H2/H3Twardy H4/H5
pianka poliuretanowa T18pianka poliuretanowa T25 pianka poliuretanowa T35
Przeznaczony dla dla dzieci od 3 lat, osób starszych, długotrwale leżących, z bólami kręgosłupa, dla alergikówPrzeznaczony dla dzieci, młodzieży, dorosłych, osób starszych, z problemami skórnymi oraz odleżynami, z problemami z krążeniem oraz kręgosłupemPrzeznaczony dla dorosłych
osób starszych, z alergiami, z problemami skórnymi, odleżynami, z krążeniem
oraz z problemami z kręgosłupem

SUPEREME VISCO  to dwustronny materac z wkładem piankowym, która z jednej strony posiada piankę termoplastyczną VISCO, a z drugiej strony lateksowaną matę kokosową.

Materac posiada dwie twardości, z jednej strony – z kokosem, z drugiej strony – z pianką T18/25/35 wraz z pianką VISCO – opcja ta minimalizuje ryzyko niedopasowania. W zależności od wyboru materaca ta twardość jest inna.

Pianka Visco– to element materaca wyprodukowany na bazie poliuretanu, wzbogacony o środki zapewniające odpowiednią sprężystość. Cechą charakterystyczną tego rodzaju materiału jest dopasowanie do temperatury ciała, następuje jego nietrwałe odkształcenie. Dzięki czemu dopasowuje się do kształtu ciała. Natomiast lateksowana mata kokosowa usztywnia model- tworząc opcję twardą.

Materac FLEXI QUALITMaterac STANDARD QUALITMaterac HARD QUALIT
Miękki H1Średnio twardy H2/H3Twardy H4
pianka poliuretanowa T18pianka poliuretanowa T25pianka poliuretanowa T30
Przeznaczony dla dla dzieci, młodzieży i dorosłych
osób starszych, osób z problemami skórnymi oraz odleżynami
Przeznaczony dla osób z alergiami, z problemami z kręgosłupem, osób starszych,
dorosłych, osób z problemami skórnymi, osób długotrwale leżących, osób długotrwale leżących, od 3 roku życia
dla dzieci, młodzieży i dorosłych
osoby starsze
osób z problemami skórnymi oraz odleżynami
osoby z problemami alergicznymi
osoby z problemami z kręgosłupem

Materac Qualit to dwustronny materac z wkładem piankowym, który z jednej strony posiada piankę lateksową, natomiast z drugiej strony matę kokosową.

Strona z lateksem jest przewiewna i wentylująca oraz nadaje miękkości modelowi, zabezpiecza materac przed wchłanianiem wilgoci, kurzu i roztoczy – co czyni go hipoalergicznym.. Mata kokosowa jest produktem stosowanym w materacach ortopedycznych – strona z matą zapobiega zapadaniu ciała na materacu. Mata kokosowa umożliwia dobrą wentylację i cyrkulację powietrza dzięki wewnętrznej strukturze kanalikowej.